Чим хороші автотранспортні перевезення?

Розвиток автомобільного транспорту почався зовсім недавно – в 1885 році, коли німецькі винахідники Готтліб Даймлер і Карл Бенц розробили і запатентували перший екіпаж з бензиновим двигуном. В 1923 році був створений перший вантажний автомобіль, і вже через десять років автотранспортні перевезення безповоротно витіснили залізничні з лідируючої позиції. На даний момент автомобіль – найпоширеніший транспортний засіб у світі.

Чому?

По-перше, порівняно з поїздами, літаками і судами автомобіль вимагає порівняно невеликих початкових вкладень, які, однак, компенсуються витратами на утримання.

По-друге, він універсальний у використанні. Тут і простота навантаження, і можливість перевозити вантаж від будинку до будинку, і велика кількість доступних маршрутів – загальна довжина автомобільних доріг в двадцять разів перевищує довжину рейкових шляхів.

Третьою важливою характеристикою є швидкість. Незважаючи на те, що літак летить швидше, ніж їде автомобіль, гальмуючим чинником при перевезенні вантажу за допомогою повітряного транспорту виступає обмеженість місця посадки. Таким чином, літак здійснює тільки частина роботи, поступаючись автомобілю на невеликих відстанях. Те ж саме стосується поїздів і водного транспорту.

Крім того, вантажний автомобіль здатний перевозити вантажі практично будь-якого типу, долаючи при цьому відстані більше п’яти тисяч кілометрів.

Всі ці фактори роблять автотранспортні перевезення самим економічним і зручним способом транспортування вантажів на сьогоднішній день.

Замовляйте у нас вантажоперевезення, і ВИ ЗАЛИШИТЕСЯ ЗАДОВОЛЕНІ!