Переїзд підприємства

Для того щоб переїзд підприємства пройшов благополучно і без зайвих витрат, запросіть бригаду професійних вантажників і пакувальників. Ми виконуємо навіть складні роботи з демонтажу, дбайливо перенесемо наявне обладнання та оргтехніку, зберемо, розкладемо по коробках і завантажимо все в  вантажівку.

Крісла, письмові столи, комп’ютери, інтер’єрні аксесуари, принтер, ксерокс, шафа, сейф, лампи і численні документи будуть доставлені в новий офіс дуже швидко – ніяких затримок у дорозі! У нас  не обов’язково навіть заздалегідь замовляти машину. За умови, що всі речі вже зібрані й упаковані Ви можете зателефонувати нам всього лише за 15 хвилин до призначеного часу безпосереднього переїзду, і водій не змусить себе чекати.
perevozka_seyfov
У число послуг входить перевезення обладнання, а також великої торговельної і промислової техніки, яка виробляється з особливою увагою і ретельною підготовкою.
Високий рівень відповідальності, грамотність, пунктуальність та організованість роблять наших фахівців самими надійними супутниками під час переїзду підприємства.

Замовляйте у нас вантажоперевезення, і ВИ ЗАЛИШИТЕСЯ ЗАДОВОЛЕНІ !!!