Переїзд в інше місто

 

 

Так важко буває залишати рідний дім. І все ж інколи нам доводиться це робити, нерідко їдучи в чуже, незнайоме місто. Там, за горами і пагорбами, нові знання, можливості, знайомства, а іноді навіть родина. Як не крути, переїзд в інше місто — великий крок і для студента, і для людини в зрілому віці.

Завдяки інтерактивним картками, які тепер можна знайти в мережі, заздалегідь вивчіть місто, в якому збираєтеся оселитися. Відзначте для себе всі значущі точки: магазини, поліклініки, освітні установи. Постарайтеся запам’ятати назви найближчих вулиць і великих проспектів, а також розташування транспортних зупинок.

Оновіть паспорт і водійські права, якщо їх термін підійшов до кінця — на новому місці розібратися з паперами буде складніше.

Якщо в сім’ї є дитина, зробіть копію медичної картки і дізнайтеся, які документи знадобляться для того, щоб перевести його в іншу школу, дитячий сад і поліклініку. Щоб діти не опиралися переїзду, зацікавте їх цікавою історією про новому будинку і барвистими фотографіями місць, де вони зможуть пограти з новими друзями.

Намагайтеся не брати з собою багато меблів, особливо якщо вона стара і скоро зажадає заміни — іноді простіше купити що-то вже по приїзду. Якщо ж саме ці шафа, диван і стіл Вам дуже дорогі, зверніться до нас. Ретельно упакувавши речі в ударостійкий і водонепроникний матеріал, ми доставимо їх в спеціально обладнаному фургоні від дверей до дверей, навіть якщо ці двері знаходяться на різних кінцях країни.

Після переїзду прогуляйтеся по місцевому парку, сходіть в музей, на екскурсію. Активно заводьте знайомства — спілкуйтеся з колегами і сусідами, почніть відвідувати які-небудь курси або клуби по інтересам, які об’єднають Вас з іншими людьми однією темою. Будьте сміливіше і нічого не бійтеся! Дуже скоро незнайоме місто стане рідним, наповниться друзями і приємними спогадами.