Перевезення акваріума

Якщо у Вашому будинку або офісі є зелений куточок у вигляді шматочка морського дна, при переїзді йому варто приділити особливу увагу, адже рибки та рослини – живі, і вони дуже чутливі до будь-яких змін у навколишньому середовищі. Навіть невелике коливання температури, що не перевищує два градуси, може призвести до того, що Ваші вихованці будуть хворіти, так що перевезення акваріума – захід відповідальний.
images
Спочатку всіх мешканців «скляного ящика» разом з деякою кількістю акваріумної води слід помістити в спеціальні контейнери для перевезення риби.
Помістіть контейнери в термопакеты, які не дадуть воді охолонути або, навпаки, нагрітися до небажаної температури. Тепер починайте зливати воду, що залишилася в заздалегідь підготовлену тару – на новому місці акваріум повинен бути наповнений рідиною не менше ніж на дві третини. Після відключення демонтуйте все внутрішнє оснащення, в тому числі систему подачі повітря і світло. Акуратно оберніть техніку в повітряно-бульбашкову плівку, зафіксуйте клейкою стрічкою. Стінки і дно акваріума також захистіть плівкою або спіненим поліетиленом. Помістіть все в картонну коробку або закрийте листами рулонного гофрокартону. Тепер можна починати завантаження.

Після транспортування акваріум необхідно вимити. Встановіть обладнання та декор, залийте воду. Перед тим як випустити рибок, переконайтеся в тому, що її температура відповідає тій, що була до переїзду. Все готово – акваріум перевезений!