Перевезення човнів

Напевно, риболовлю не любить тільки той, хто ніколи на ній не  бував. Тиша, свіже повітря, блискучі брижі на воді і мисливський азарт, з яким рибак крутить котушку напередодні нової перемоги — який відпочинок здатний принести стільки ж захоплення жителю кам’яних джунглів?

Досвідчені рибалки знають, що без човна дістатися до місць улову буває важко або навіть просто неможливо, тому ті, хто звик проводити час на «водному полюванні» з користю, намагаються обзавестися невеликим плавзасобом. Однак наявність мобільності на воді зменшує мобільність на суші, адже до річки або озера човен ще потрібно доставити і робити це без попередньої підготовки не варто: перевезення човнів повинна здійснюватися за певними правилами.

Так як корпус човна досить крихкий, а перевозити її в вертикальному положенні не можна, транспортування повинно здійснюватися на спеціалізованому автопричепі, підібраному для конкретного плавзасобу з урахуванням його маси і розмірів. Човен кріпиться до причепу за допомогою стяжних ременів, а зверху покривається тентом для захисту від бруду, опадів та інших несприятливих впливів навколишнього середовища. Тент також дозволяє перевозити всередині  інші предмети, якщо їх вага в сумі з вагою самого човна не перевищує вантажопідйомність конструкції.

Вирушаючи до води, перевірте наявність відповідних спусків і розраховуйте час на дорогу з урахуванням того, що можлива швидкість автомобіля з причепом за правилами дорожнього руху сильно скорочується — маневрувати таким транспортним засобом набагато складніше: причіп збільшує довжину машини, ускладнює гальмування, а при необережному поводженні навіть може її пошкодити. Якщо Ви не володієте достатнім досвідом водіння або не бажаєте витрачати гроші на покупку причепа заради однієї поїздки, зателефонуйте нам і замовте перевезення човна, катера, гідроцикла або будь-якої іншої водної техніки.