Перевезення документів

Найчастіше перевезення документів пов’язана з переїздом окремого офісу або цілого підприємства на нове місце. Папери, накопичуються тут за час роботи, найчастіше є цінним майном фірми, тому перевезення документів вимагає особливої акуратності.

По-перше, перед переїздом необхідно витратити деякий час на сортування і розбір архіву. Можливо, частина його давно втратила свою актуальність і може відправитися в шредер — чим менший баласт, тим легше везти. Далі документи поміщають в особливі архівні короби, які завжди можна купити в магазині. Такі коробки мають А4 формат, завдяки чому листи щільно розміщуються всередині і не мнуться, а зручні поля для записів, в свою чергу, не дозволять того чи іншого документа загубитися серед інших.

Для того, щоб волога не нашкодила архіву, картонну тару обертають водонепроникною стрейч-плівкою. Намотуйте її з невеликим запасом поблизу отворів для рук — за рахунок тягнеться структури матеріал не порветься навіть під час перенесення коробок, надійно захистивши папір від будь-якого забруднення. Крім того, використовуйте файли і папки для додаткової безпеки окремих сторінок.

До перевезення важливих документів ми також рекомендуємо наймати експедитора, який буде стежити за їх збереженням протягом всієї дороги, розпишеться за прийнятий вантаж, а потім передасть його особисто в руки адресата цілим і неушкодженим. Зробивши в нас  замовлення, Ви можете скористатися послугами наших фахівців або самостійно відправитися на машині разом з вантажем.