Перевезення дивана

Перевезення дивана, може стати справжньою морокою. Мало того, що цей предмети зазвичай немаленький, він ще важать досить багато, якщо, звичайно, мова йде не про безкаркасних меблів, всередині якої один пінопласт. Щоб зменшити ймовірність пошкоджень і заощадити місце в машині, великі предмети краще розібрати, якщо це дозволяє зробити конструкція. Можна скористатися керівництвом по збірці,  до дивана або крісла або покликати професійних вантажників , які швидко здійснять демонтаж.
images (1)
М’які подушки і матраци потрібно захистити стретч-плівкою. Вона не пропустить бруд, пил і запахи на оббивці, а за рахунок своєї структури запобіжить появу порізів на тканині. Тверді деталі оберніть повітряно-пухирчастої плівкою, особливо якщо вони мають гладку лаковану поверхню, вразливу для вм’ятин і подряпин.

Зануривши всі частини в машину, прикріпіть їх до рейок на стінках кузова. Після вивантаження та підйому на поверх наші робочі допоможуть назад зібрати меблі і поставлять її там, де Ви скажете.

Якщо диван або крісло розібрати не можна, закрийте стіни і дверні косяки, через які доведеться нести, захисним профілем зі спіненого поліетилену. Підійде також будь-який інший м’який матеріал, який запобіжить необхідність косметичного ремонту після виносу меблів з квартири, а також захистить вантажників і оббивку від виступаючих з дверної коробки цвяхів або трісок. Не забудьте упакувати ніжки водонепроникний матеріал, так як їх, можливо, доведеться ставити на землю і враховуйте, що для інших речей місця в кузові залишиться менше.