Перевезення холодильника

Велика побутова техніка робить наше життя простішим і комфортнішим. Важко уявити собі людину, в квартирі в якої немає, наприклад, холодильника. Куди він вішає магніти, привезені з жарких країн? Куди заглядає вночі, поки всі сплять? І де, раз вже на те пішло, зберігає швидкопсувні продукти?! Ні, без холодильника нам не прожити, і в нову квартиру зі старої ми його неодмінно заберемо. Нижче читайте про те, як здійснюється перевезення холодильника.

indesit

Спочатку його потрібно повністю розморозити. Продукти на час доведеться перемістити до сусідів або з’їсти. Потім його потрібно вимити зовні і зсередини – коли ще Ви отримаєте таку чудову можливість це зробити? Всі знімні деталі слід витягнути і упакувати окремо, а рухомі, в тому числі шнур від електромережі, закріпити на корпусі. Фіксувати можна за допомогою стретч-плівки, яка також захистить поверхню холодильника від забруднення і мікробів – замотайте його знизу доверху, використовуючи спеціальний диспенсер або вручну. Закріплювати нічого не потрібно, так як стретч-плівка липне до себе сама. Тепер оберніть холодильник спіненим поліетиленом, використовуючи скотч в якості кріплення – м’яка структура матеріалу згладить можливі удари.

Переносити холодильник потрібно у вертикальному положенні. Для цього під нього кладуть аркуш картону, дерев’яну дошку або тканина, якщо, звичайно, поверхня підлоги досить рівна. Професійні вантажники використовують спеціалізовані візки і такелажні ремені. У кузові холодильник кріплять до стінки, щоб виключити його падіння на поворотах і світлофорах. Якщо висота автомобіля не дозволяє вертикальну транспортування, можна покласти холодильник на бік, але тоді доведеться врахувати кілька деталей. По-перше, це має бути дійсно пліч – не спинка і не дверцята. По-друге, петлі дверей при цьому виявляються нагорі, а не внизу. По-третє, після транспортування холодильник повинен стояти у вимкненому стані не менше трьох годин, поки масло в компресорі не відновить своє колишнє положення.

Вдалого перевезення!