Перевезення книг

Незважаючи на жваві темпи розвитку електронно-обчислювальної техніки, багато людей все ще відчувають ніжну прихильність до тих самих паперових книг, з неповторним запахом друкарської фарби та засмальцьованими сторінками. Один визнає лише читання з листа, інший зібрав вдома колекцію улюбленої літератури і не бажає з нею розлучатися, третій зумів роздобути виключно рідкісні друковані видання, які неможливо знайти в мережі. Але ось настав час переїзду і перевезення книг стане його невід’ємною частиною.
tumblr_m3tjnnFWeo1qfgwwmo1_1280-640x426
Для пакування книжок використовуйте тільки невеликі і середні за розміром коробки, адже, незважаючи на невеликий розмір, важить паперовий вантаж досить багато. У кожній коробці повинно бути не більше 30 кілограмів, інакше носити їх буде дуже важко.

Розсортуйте книги по категоріях і підпишіть упаковку: «Навчальна література», «Дитячі казки», «Словники» і так далі. Щоб простір заповнювався компактно, а книги не бовталися по коробках, складайте разом ті, що схожі за форматом, а порожні місця заповнюйте м’яким матеріалом, наприклад, тканиною або м’ятими газетами.

При відсутності достатньої кількості коробок стопки книг можна обернути крафт-папером і обв’язати шпагатом для зручності перенесення. Це не дозволить їм забруднитися і запріти, тому що такий екологічно-чистий матеріал, не тільки створює захисний бар’єр від грязі, але і відмінно пропускає повітря.