Перевезення килимів

Хто б що не говорив, килим був і залишається одним з найпопулярніших предметів домашнього інтер’єру. Як інструмент для декорування і утеплення приміщень його використовували ще в давнину. Сучасне століття надає величезний вибір розмірів, матеріалів і форм тканих полотен, що варто враховувати при їх транспортуванні – кожне перевезення килима проводиться індивідуально, з увагою до особливостей вантажу. Однак парочка загальних правил все ж існує.
1721494
Перед приміщенням килима вантажним транспортом переконайтеся в тому, що кузов чистий і сухий. Сам він повинен бути надійно запакований щоб уникнути плям або порізів. Для компактності килим акуратно скручують, а потім кілька разів обертають стретч-плівкою, яка липне до самої себе. При використанні ж спіненого поліетилену не забудьте закріпити упаковку скотчем або шпагатом.

Розташовувати килим в машині слід горизонтально або вертикально, а ось під нахилом ставити його не можна – ворс може погнутися, і на полотні залишаться заломи, позбавитися від яких неможливо. При великій кількості рулонів допускається складати їх один на одного на рівній поверхні.