Перевезення мікрохвильової печі

Важко уявити собі сучасну кухню без мікрохвильової печі, де за пару хвилин, не забруднивши зайвих каструль, можна розігріти суп, розморозити піцу або зробити гарячий бутерброд. Не дивлячись на складність цього корисного пристрою, перевезення мікрохвильовій печі — не дуже важке завдання. Головною перешкодою в цій справі може стати лише її «незручна» форма.

Для того щоб мікрохвильову піч було легко переносити в руках, її досить правильно упакувати. Спочатку прилад обертають повітряно-пухирчастої плівкою для захисту корпусу і внутрішнього пристрою від механічних ударів, різких перепадів температури і вологості.

Потім мікрохвильову піч потрібно помістити в «рідну» коробку і ущільнити всередині за допомогою вкладених матеріалів — пінопласту або спіненого поліетилену. При відсутності магазинної упаковки підійде будь-яка інша схожа за розмірами коробка з щільного картону, однак, не забудьте ущільнити вміст так само, як у першому випадку, за допомогою підручних матеріалів або окремо купленої повітряно-пухирчастої плівки.

Замотавши готову коробку скотчем для надійності, з боків зробіть багатошарову ручку — все готово! Пічку можна сміливо вантажити в машину, не боячись дощу і трясіння, однак, до кузова її все ж прикріпіть — на дорогах трапляється всяке. Робити це найзручніше за допомогою такелажних ременів, але можна скористатися і шпагатом.