Перевезення піаніно

Бувають звичайні вантажі, а бувають нестандартні, і піаніно серед них виступає класичним прикладом. Піаніно, фортепіано, рояль – це великовагові, великогабаритні і одночасно крихкі вантажі. Перевезення піаніно повинна бути гранично акуратними, тому що музичні інструменти для багатьох майже члени сім’ї. Причини, по яким потрібно перевезти такий цінний музичний інструмент, бувають різні:

загружено (7)

Звичайний переїзд з однієї квартири в іншу, в межах одного міста.
Переїзд з одного міста в інше.
Доставка піаніно з магазину.
Транспортування піаніно для проведення ремонтних та реставраційних робіт.
Утилізація старого музичного інструменту.
При перевезенні піаніно, вантажники повинні бути гранично уважні. Щоб з піаніно нічого не сталося, необхідно знати особливості його транспортування:

Упаковка музичного інструменту. На цьому етапі потрібні професійні матеріали, щоб захистити корпус піаніно від пошкоджень при завантаженні і вивантаженні інструменту з вантажного автомобіля. Одними з найнадійніших матеріалів є бульбашкова плівка і картон.
Спуск і підйом інструменту. Якщо будівля має вантажний ліфт, то процес значно спрощується. Якщо будинок із звичайною конфігурацією, то тут потрібні сильні вантажники зі спеціальними такелажними ременями.
Вантаження в автомобіль і розміщення інструменту у ньому. Якщо піаніно підлягає утилізації, то зовсім неважливо, як воно буде розміщено у машині. Але в звичайній ситуації необхідно надійно закріпити піаніно в авто, проклавши місця зіткнення з підлогою поролоном.
Дуже важливий момент – це маршрут і дороги. У якому би місті не вимагалась перевезення піаніно,  водій повинен вибирати дорогу з мінімальною кількістю вад.