Перевезення плити

Для хорошої господині кухня — святая святих. Полички тут повинні бути місткими, каструлі чистими, а техніка справною. Великі білі печі, де всією сім’єю можна було спати в холодну зиму, залишилися хіба що в селах, під глиняною черепицею, а ось власники невеликих міських квартир можуть дозволити собі лише компактну плиту з духовою шафою. Незважаючи на зручність і функціональність, предмет це досить чутливий, і перевезення плит, скажімо, при заміні однієї на іншу, може бути здійснена тільки групою кваліфікованих професіоналів з відповідною підготовкою.
загружено (6)
Перед вивезенням з будинку колишньої у вживанні газової плити запросіть фахівця для відключення пристрою від газопроводу. Ні в якому разі не робіть цього самостійно при відсутності досвіду. Після відключення розберіть плиту, наскільки це можливо, і закріпіть всі рухомі деталі на корпусі так, щоб вони не застрявали в проходах і не ударялися об навколишні предмети під час транспортування — найзручніше це робити з допомогою пакувального скотчу.

Оберніть плиту повітряно-пухирчастої плівкою або спіненим поліетиленом для захисту від води і поштовхів. Міцно закріпіть упаковку з різних сторін шпагатом або клейкою стрічкою. Плита готова до переїзду!

Ті ж правила стосуються і перевезення електричної плити, тільки для її відключення досить просто витягнути з мережі шнур, який також необхідно зафіксувати на кришці перед вантаженням в машину.

Якщо ж плита нова, то все ще простіше — транспортування її буде здійснюватися у виробничій упаковці, яка є найбільш надійним захистом для такого крихкого і великовагового вантажу. Ми  перевезем Вашу плиту з будинку на дачу або навпаки, принесем щойно придбану покупку з магазину, а також вивезем стару або зламану побутову техніку на полігон для утилізації відходів.