Перевезення посуду

Для більшості людей перевезення посуду і кухонного начиння є обов’язковою складовою квартирного переїзду. Тут і каструлі, і столові приладдя, і кришталева ваза для цукерок – як доставити  все це в новий будинок без втрат?

kak-vibirat-posudu-obo-vsem-ponemnogu_1

Коли речей по-справжньому багато, доведеться використовувати кілька коробок середнього розміру. Не забудьте про мітки «Верх» і «Крихке», – вантажники будуть знати, що коробку потрібно переносити з підвищеною акуратністю і не стануть розміщувати на неї важкі предмети.

Кожен предмет що бється обертають захисним матеріалом. Зазвичай для цього використовують папір або кальку, але якщо мова йде про склі, скажімо, бокали для вина, то краще захистити їх повітряно-пухирчастої плівкою, не шкодуючи матеріал.  Перевавантажувати коробки не потрібно – вони можуть порватися або стати занадто важкими. Оптимальна вага для однієї сягає близько 30 кг. Всі утворення всередині порожнечі слід закладати м’якою тканиною, плівкою або м’ятими газетами, щоб посуд не бовтався від стінки до стінки.

І наостанок маленький секрет. Щоб перший день у новому домі пройшов без зайвої метушні, підготуйте окрему коробку тільки з самим необхідним посудом: пара тарілок, чашок, вилок, чайник і ніж. Відразу після прибуття Ви зможете попити чаю та з’їсти бутерброд.