Перевезення тварин

Зміна місця проживання для домашнього улюбленця – це завжди стрес. Позбутися від нього повністю не вийде, однак, полегшити і прискорити процес адаптації на новому місці можна і навіть потрібно. Нижче наведено кілька порад щодо перевезення тварин, які допоможуть Вам благополучно переїхати разом з чотириногим другом.
загружено (1)
Перша проблема, з якою стикаються господарі кішок і собак полягає в тому, що вони, як правило, дуже цікаві і намагаються першими опинитися на місці подій, що відбуваються в будинку. Щоб вихованець не заважав вантажникам виконувати свою роботу, не отримав травму і не втік через відчинені двері, закрийте його в окремій кімнаті, з їжею, питвом і м’якою підстилкою.

Приготуйте іграшки свого вихованця, його миски, підстилку і лоток, якщо такий є. Частина наповнювача помістіть в поліетиленовий пакет – старі запахи допоможуть тварині швидше звикнути до нового дому. Перед від’їздом на великих собак надягають намордник і повідець, маленьких тварин возять у спеціальних перенесеннях, відповідних погоду. Якщо дорога довга, а на вулиці дуже жарко, візьміть з собою пляшку з водою, щоб звір міг пити час від часу. Щільно годувати, навпаки, не рекомендується, і перед перевезенням, і під час їзди, так як тряска може викликати нудоту. Деякі тварини легше переносять переїзд, якщо дати їм заспокійливе, але перед тим як купувати ліки, обов’язково проконсультуйтеся з ветеринаром.

Приїхавши в нову квартиру, розкладіть речі свого вихованця, давши йому зрозуміти, що тепер це його територія. Погодуйте його улюбленим ласощами, погладьте і заспокойте, однак, не потрібно торсати і витягувати перелякане тварина з-під дивана силою. З часом малюк звикне до навколишнього оточення і сам почне її вивчати.

Замовляйте у нас вантажоперевезення, і ВИ ЗАЛИШИТЕСЯ ЗАДОВОЛЕНІ!