Після переїзду

Підготовка до переїзду – справа важлива. Стільки всього треба зробити, що голова йде обертом: сортування, пакування, оренда вантажівки, навантаження, розвантаження, оформлення документів на нове житло – справ і справді безліч. Однак щоб все пройшло дійсно добре, варто також задуматися і про те, що очікує Вас, коли всі речі, нарешті, опиняться в новій квартирі. Що робити новоселам після переїзду? З чого почати?

Приїхавши на місце, трохи відпочиньте з дороги. Відкрийте заздалегідь підготовлену коробку з найнеобхіднішим – у ній можуть лежати гігієнічні приналежності, якась посуд і домашній одяг, у якій Ви почуваєте себе затишно. Покажіть вантажникам, куди ставити великі меблі та техніку, щоб не довелося тягати тяжкості самостійно, викличте фахівців для підключення пральної машини, газової плити, бойлера та інших побутових приладів. Розставте коробки по кімнатах у відповідності з темою: білизна в спальню, іграшки в дитячу і т. д. Повісьте на вікна штори, щоб квартира стала охайнішою, розставте світильники.

Не затягуйте з розпакуванням коробок! Постарайтеся приступити до неї вже на наступний день. Зволікання часто закінчується тим, що речі так і залишаються лежати посеред квартири по кілька місяців, заважаючи ходити.

Щоб швидше відчути домашню атмосферу і розслабитися, обставте якусь частину приміщення, наприклад робоче місце, так само, як це було в старому будинку. Потім дослідіть околиці, обійдіть найближчі магазини та зупинки громадського транспорту, відвідайте місцевий парк або музей. Коли всі речі будуть розпаковані, сміття вивезено, а самі Ви трохи звикнете до свого житла, влаштуйте свято і покличте в гості сусідів, адже це відмінний привід познайомитися з новими людьми!