Покрокова інструкція: перевезення пральної машини

 

Який чудовий запах свіжої білизни! Подумати тільки, колись люди прали одяг в річках і озерах, шкребли її дощечками і били об каміння. Тепер суворі часи позаду, і вести господарство стало набагато простіше. Закинув шкарпетки в пральну машинку, та й іди чай пити чи телевізор дивитися – вона все сама зробить. Але от наближається переїзд. Що ж робити з цією великою білою коробкою з круглим скельцем? Незважаючи на те, що вона невимовно полегшує нам життя, перевезення пральної машини – заняття досить трудомістке.
загружено (9)
Насамперед необхідно злити з пральної машини всю воду. Це можна зробити кількома способами: через фільтр насоса, зливний шланг, патрубок бака або додаткову зливну трубку. Потім потрібно відключити її від електричної мережі, водопроводу і каналізації. Для двох останніх операцій краще викликати додому сантехніка.

Обертовий барабан закріплюють спеціальними стопорними гвинтами, щоб в дорозі він не бився об стінки корпусу. Люк закривають до клацання, а шнур живлення і лоток для подачі порошку заклеюють скотчем. Після приступаємо до упаковки. Якщо в будинку збереглася заводська коробка з блоками пінопласту або картонні піддони, то можна використати їх. Пристрій цілком обернути повітряно-пузырчатым поліетиленом чи гофрокартоном у кілька шарів. Для невеликих деталей підійде стрейч-плівка.

При здійсненні перевезення пральної машини вантажити і ставити її краще вертикально, причому боком до кабіни. Горизонтальне положення, особливо таке, де машина лежить на боці, а коробка для порошку виявляється зверху, може спричинити потрапляння вологи у внутрішній електронний механізм, який знаходиться прямо під нею. Тим не менш, деякі моделі пральних машин при певних умовах легше переносять саме «лежачу» перевезення – це вже професійним поглядом визначить фахівець. Велику побутову техніку обов’язково кріплять всередині кузова спеціальними такелажними пристосуваннями, а під час їзди намагаються уникати різкого гальмування, ям і вибоїн.

Замовляйте в нас вантажні перевезення і ви залишитесь задоволенні !!!