Служба переїзду

Сучасна служба переїзду готова здійснити переїзд будь-якої складності у Львові. Працюючи на ринку більше дев’яти років, ми виконали кілька тисяч замовлень різного рівня складності. Наші фахівці щорічно проходять спеціальні тренінги та стажування, що допомагають впровадити нові технології перевезення. Компанія має власний парк автомобілів для переміщення різних вантажів. Ми постійно оновлюємо техніку для проведення спеціальних такелажних робіт (підйомники, лебідки). Причому в ході перевезення і транспортування використовуються тільки сучасні кріпильні матеріали та спеціальні бокси з антиударний покриттями.

Ми пропонуємо:
офісні переїзди будь-якого формату;
дачні, квартирні переїзди;
перевезення окремих елементів меблів ( шафи, роялі, піаніно);
послуги вантажників;
такелажні роботи;
перевезення різного обладнання;
зберігання на складі;
Для зручності клієнтів розроблені фіксовані ціни на послуги. Тому ви самі можете легко порахувати приблизну вартість робіт, вибираючи для себе найбільш прийнятний варіант. У теж час, комплексна перевезення за вашим бажанням може бути замінена на надання окремих необхідних вам послуг. У цьому випадку краще звернутися до менеджера компанії і з його допомогою уточнити підсумкову вартість.
Наша служба переїзду:
вибере зручний план транспортування і доставки;
узгодить зручний час;
допоможе розрахувати оптимальну ціну послуг;
Служба переїзду гарантує дбайливе ставлення до речей. Наша ціна не буде перерахована після доставки: сума замовлення є незмінною. Переїзд не потребує вашої особистої присутності. Наш комплексний підхід позбавить вас від турбот, які тягне за собою будь переїзд.
Зв’яжіться нам зараз і завтра ваш переїзд стане реальністю!