Тимчасове зберігання

Не завжди меблі, техніку та інші речі можна перевезти з одного приміщення в інше за один день. Буває так, що стару квартиру потрібно звільнити набагато раніше, ніж буде готова нова, і все сімейне майно доводиться зберігати до призначеної дати де-небудь ще. Але не на вулиці ж його залишати… А де?

Для таких випадків існують спеціальні склади тимчасового зберігання, які здають в оренду свої «комірки» під найрізноманітніші речі: від консервних банок до дорогої електроніки, предметів інтер’єру і навіть документів. Колись такою послугою могли скористатися тільки великі організації з великою кількістю товарів і, як наслідок, широкої орендованою площею. Тепер вона доступна кожному – розміри «клітинок» починаються з одного квадратного метра, тому підходять для розміщення практично будь-яких предметів домашнього господарства.

Кімнати, як правило, розташовуються на охоронюваній території. Деякі компанії також надають можливість повного контролю орендованого простору і підвищені параметри безпеки для особливо цінних вантажів: страхування майна, індивідуальний доступ до приміщення, сигналізацію та інше. Для зберігання речей, чутливих до температурного режиму, можна вибрати опалювальне або охолоджене приміщення. На тих же, яким дарма дощик і сніг, легко заощадити, сплативши лише відкритий ділянку складу без даху.

При необхідності термінового вивезення майна з квартири або офісу, скористайтесь унікальною послугою – «Нічна стоянка». Замовлення оформляється лише за один телефонний дзвінок. В якості особистої «клітинки» тут виступає та ж вантажівка, яка забере Ваші речі з дому і привезе їх на наступний день в зазначений пункт. Принадність «сейфа» на колесах в тому, що Вам не доведеться витрачати час на пошук перевізника з боку, а також піддавати своє майно ризику під час додаткових навантажувально-розвантажувальних робіт, зберігання і транспортування тут об’єдналися в одне!

Час роботи нічної стоянки – з 22:00 до 8:00, а коштуватиме вона не дорожче, ніж чашка кави. Замовлення приймаються цілодобово!