«Від порога до порога» або адресна доставка вантажів

Перевага адресної доставки полягає в тому, що вантаж привозять до замовника прямо до будинку або в офіс. Вона здійснюється на підставі даної клієнтом інформації про адресу вивантаження. Адресна доставка дуже зручна і береже час клієнта, так як для отримання замовленого товару не потрібно кудись виходити з квартири – все принесуть прямо до дверей.

Найкраще для таких перевезень використовувати невеликі вантажні автомобілі типу « RENAULT MASTER », які здатні пересуватися по невеликих вулицях міста і легко проникати в закриті житлові двори, безпосередньо наближаючись до під’їздів. Маленькі автомобілі їздять по місту швидше великих вантажних транспортних засобів, до того ж вони менше засмічують місто.

Ми організуємо для Вас весь процес доставки вантажу: монтажні роботи, навантаження і розвантаження, закріплення вантажу та його транспортування, а також оформлення всіх документів. Пам’ятайте, що завдяки комплексному підходу до перевезень значно збільшується їх надійність і своєчасність виконання, а це, в свою чергу, допоможе вам заощадити час, гроші і сили.

Замовляйте у нас вантажоперевезення, і ВИ ЗАЛИШИТЕСЯ ЗАДОВОЛЕНІ!