Вивезення побутового сміття

 

Чому вивезення побутового сміття з квартири варто довірити нам?

Вивезення побутового сміття стало проблемою? Свої послуги готова запропонувати компанія з багаторічним стажем. Ми здійснюємо вивезення побутового сміття у Львові та області, за  допомогою спеціально обладнаних сміттєвозів, які перебувають у власності. Ми пропонуємо:

повний цикл утилізаційних робіт;
цілодобовий сервіс;
доступні ціни;
знижки на вивезення сміття.
Сьогодні така послуга, як вивезення побутового сміття дешево і вчасно, актуальна не тільки для власників закладів громадського харчування, дачників та жителів приватного сектора, нею абсолютно виправдано прагнуть скористатися мешканці багатоквартирних будинків. Комунальні служби часто не справляються зі своїми обов’язками, у цьому випадку скупчуються побутові відходи є не тільки розсадником небезпечних бактерій і мікробів, але і джерелом неприємного запаху, який відчувають жителі ближніх будинків. Крім того, сміття приваблює бродячих тварин і гризунів, а також осіб без певного місця проживання. Не кажучи вже про те, що звалище – це просто-напросто не естетично, а мешканці не мають можливості далі складувати відходи.

Між тим, зберігання сміття в невстановлених місцях і спроби самовивозу відходів з використанням не пристосованих для цього транспортних засобів є порушенням екологічного законодавства, що тягне санкції. Ось чому необхідно довірити вивезення сміття з приватного будинку або з дворового збірника багатоквартирного будинку фахівцям. Ми володіємо діючими ліцензіями на здійснення даного виду діяльності.