Вивіз будівельного сміття без дозволів і обмежень

Сміття, як відомо, буває різне. Так звані технічні і побутові відходи (далі-ТПВ) можна кидати в стандартні контейнери біля житлових або промислових будівель. А ось з вивезенням будівельного сміття справа йде іншим, більш заплутаним чином.

Що, власне, розуміється під будівельним сміттям? Це практично будь-які промислові відходи, які утворюються в результаті будівельних або ремонтних робіт. Реконструкція, демонтаж, розбирання – всі ці процеси породжують кілька груп будівельного сміття. Наприклад, тверді мінеральні відходи (гіпс, бетон, керамзит, азбоцемент, кераміка тощо), деревина (старі вікна, перекриття, елементи оздоблення) та ряд інших.

Крім того, що дані відходи, як правило, великогабаритні і досить важкі, вивезення будівельного сміття в СПб також пов’язаний з обмеженнями, що накладаються місцевим законодавством. Згідно із законом такі відходи ні в якому разі не можна зберігати поруч з контейнерами ТПВ, і вже тим більше поміщати їх у самі контейнери або скидати в сміттєпровід. За це накладаються досить серйозні штрафи.

Більш того, на вивезення будівельного сміття до спеціалізованого місця утилізації у вас повинна бути дозвільна документація. Вона видається відповідними муніципальними органами влади і є обов’язковою умовою.

Наявність власного автопарку дозволяє вибрати для вас найкращу машину під вивіз будівельного сміття. Це дозволить вам уникнути зайвих доплат за тоннаж або кубометраж.
Ми здійснюємо вивіз будівельного сміття в СПб дешево, професійно та оперативно. Замовте цю послугу у нас – ми гарантуємо, що вам сподобається!