Як перевозити комп’ютер

Для багатьох персональний комп’ютер – це не тільки розвага, але і робочий інструмент. Пристрій дуже крихкий, його легко пошкодити, тому про те, як перевозити комп’ютер дізнатися рекомендується заздалегідь.

За час користування тут накопичується велика кількість інформації, часто представляє високу цінність для власника, тому, незалежно від того, наскільки ретельно Ви збираєтеся взятися за упаковку, всі дані з жорсткого диска необхідно скопіювати на сторонній носій. Резервну копію тримайте при собі або передайте довіреній особі.

Краще всього здійснювати транспортування комп’ютерної техніки в «рідній» магазинній упаковці. Тут Ви знайдете та плівку, і ущільнювач, і відповідну за розмірами коробку. Якщо ж такої упаковки немає, не біда – її можна зробити самостійно.

komputer

Вимкніть комп’ютер від мережі, виймайте мишку, клавіатуру, а також всі знімні дроти. Оберніть системний блок повітряно-пухирчастої плівкою кілька разів, закріпіть упаковку скотчем, а потім помістіть всі в готову картонну коробку, яку можна купити в нашому магазині «Все для переїзду» або вирізати з рулону гофрокартону. Знову закріпіть конструкцію, широко намотавши скотч так, щоб з двох сторін вийшли ручки.

При упаковці монітора процес дещо ускладнюється. Першим ділом закрийте екран жорстким листом картону, щоб пакувальний матеріал не торкався його безпосередньо і не тиснув на поверхню. Тепер у справу йде стретч-плівка – з її допомогою картон закріплюється на моніторі. Далі обертаємо повітряно-пухирчастої плівкою або спіненим поліетиленом, фіксуємо скотчем, поміщаємо в коробку.

Зануривши коробки в машину, переконайтеся в тому, що вони міцно прив’язані до стінок кузова або хоча б щільно затиснуті між іншими без можливості впасти на бік.