Зборка меблів Львів

 

Купивши нові меблі в магазині, покупець стоїть перед вибором – збирати меблі самому чи звернутися до послуг професійних зборщиків. Зборка меблів своїми руками це – просто прекрасно, економить кошти, і приємно буде похвастатись витвором своїх рук перед друзями. Проте перед прийнятям такого рішення пропонуємо ознайомитись з наступними фактами:

1. Потрачений час. Те що в професійних майстрів займе 2 години,  у вас, без досвіду роботи у даній сфері може зайняти більше одного дня. Буває так що при неправельній послідовності зборки, практично зібрану шафу, приходиться заново розбирати і міняти деталі місцями.

2. В наших майстрів є весь необхідний інструмент: шуруповерт, дрель, перфератор, електролобзік, рівень, ключі для збірки меблів. Звичайно при зборці тумбочки вам це все не знадобиться , а от при складанні шафи-купе чи особливо кухонної мебелі ви вимушені будете тратити час та кошти на придбання необхідних інструментів.

3. Досвід. Саме головне це – досвід зборки меблів. Людина без досвіду не знає всіх секретів і тонкостей зборки меблів, регуліровки, послідовності зборки , як захистити меблі від пошкоджень. Нашим майстрам часто доводиться розбирати і заново збирати меблі, які клієнти пробували зібрати самостійно. на перший погляд зборка меблів – простий процес, конструктор для дорослих, який складається пару годин. Проте в результаті самостійних спроб навіть дуже дорога і вишокана мебель може мати не презентабельний вигляд, а головне деталі меблів і комплектуюча фурнітура можуть бути пошкодженні при неправельному монтажі меблів

Наші майстри не тільки якісно зберуть ваші меблі, але й виправлять невеликий брак, зроблять невелику підрізку, врізку,  регуліровку, підключення побутової техніки, підсвітки, сантехніки.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ І ВАШ ДІМ ЗАЛИШИТЬСЯ БЕЗДОГАННИМ !!!